Kategorie
kwiaciarnia jelenia góra kwiaty jelenia góra

Kwiaty Jelenia Góra świeże i piękne

Najpiękniejsze i świeże kwiaty Jelenia Góra oferuje kwiaciarnia Flowedrecor. Bukiety ślubne i wiązanki okolicznościowe to jej specjalność. Florystka z pasją komponuje tu najpiękniejsze bukiety i wiązanki ze świeżych kwiatów.

Kwiaciarnia jelenia góra zawsze ma u siebie świeże cięte kwiaty. Pani robiąca bukiety doskonale wie jak postępować aby kwiaty utrzymały się jak najdłużej. Podpowiada też swoim klientom co zrobić by na długo pięknie zdobiły nasze wnętrza.

Przede wszystkim przed włożeniem do wazonu warto przyciąć łodygi. Najlepiej użyć do tego ostrego noża. Mogą być też nożyczki ale one mogą zniszczyć łodyżkę. Nacięcie powinno być wykonane pod ukosem. Umożliwia to największą powierzchnię pobierania wody. A kwiaciarnia jelenia góra ma w tym spore doświadczenie.

Dbanie o kwiaty

Aby pięknie się trzymały trzeba sprawdzać stan wody. Nie mogą w nich pływać liście ani tkwić w niej kolce. One szybko gniją i kwiat traci na świeżości.

Do wazonu wkładamy kwiaty pojedynczo i luźno. Nie mogą być związane gdyż to im szkodzi. Najlepiej wymieniać wodę każdego dnia. Kwiaciarnia jelenia góra Flowerdecor poleca także dodawanie kilku kostek lodu w celu przedłużenia trwałości roślin. dobrze jest też przy wymianie wody podcinać końcówki łodyg.

Kwiaciarnia Jelenia Góra, kwiaty Jelenia Góra

Każdego dnia kwiaciarnię odwiedza przynajmniej kilka osób. Liczba ta wzrasta zdecydowanie, gdy są popularne imieniny bądź też jakieś święto na przykład Dzień Matki, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela.

Obdarowane osoby mogą przedłużyć żywotność kwiatów poprzez dodanie do wody odrobiny cukru. On spowoduje że kwiaty będą odżywione. Wszyscy wiemy, że cięte kwiaty nie lubią wysokiej temperatury. Z uwagi na to warto je trzymać w niezbyt ciepłym pomieszczeniu.

Niekorzystnie też będzie trzymać je w przeciągu. Najbardziej optymalne warunki dla kwiatów jakie zaleca kwiaciarnia jelenia góra to chłodne i wilgotne pomieszczenie.

Kwiaty Jelenia Góra
Kwiaty Jelenia Góra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *